A po perjetojnë Rita Ora me Jay Z nji romancë?

ritajaz

Kjo asht pyetja që bajnë të gjithë mbasi Beyonce lansoi albumin e ri shpërthyes, “Lemonade”, të Diellën.

E ndërsa Rachel Roy ka qenë nji ndër kandidatet misterioze të Jay Z që Beyonce e zbuloi, tashma përflitet se ka nji tjetër romancë mes Jay Z dhe kangëtares Rita Ora.
Fansat në rrjetet sociale kanë hedh dyshime mbasi kangëtarja 25-vjeçare kishte postue nji fotografi në snapchat, tue e akuzu madje se ka me krijue përçamje mes Jay Z dhe Beyonce.

 

2=ritajaz

Shperndaje në: