A u tradhtue Rita prej fustani. Kqyreni

rita-ora

Kangëtarja me origjinë Kosovare, Rita Ora, ka kalu ditët e fundit tue pozu përpara aparatit fotografik dhe ashtu sikurse gjithmonë, ia arriti qellimit që të gjithë sytë të drejtoheshin tek ajo.

Mediat rozë kanë publiku foto të 25-vjeçares që shihej me nji veshje shumë provokuese që linte pak vend për imagjinatë.

Si shihet edhe në fotot, ajo kishte vesh nji blluzë të gjatë që ishte si nji fustan i shkurt transparent, ndërsa kishte nji xhaketë të zezë lëkure dhe çizme të gjata të zeza.

Mirëpo, nga mbrapa, “fustani” e tradhtonte Ritën, mbasi i zbulonte të pasmet.

Gjithsesi, kangëtarja dukej shumë seksi në të zeza.

 

2-ritaaa

 

3-ritaaa

 

4-ritaaa

 

5-ritaaa

 

6-ritaa

 

7-ritaa