Adriana Lima ma zojë se kurrë ma parë!

Adriana Lima mbramjen e djeshme mori pjesë në darkën e Marc Jacobs në Los Angeles.
Modelja e Victoria Secret, e cila njihet për format e saj dhe e shohim shpesh në të mbrendshme, kallxoi që ndonjiherë të zhvishesh ma pak asht ma mirë.

35 vjeçarja u shfaq me nji fustan të gjatë dhe të hapun veç në njanën anë.

367E058000000578-3702796-image-m-12_1469169456928-1 adriana lima 2 adriana lima 3

adriana lima

Shperndaje në: