Ajo ka miliona fansa, thuhet se ja kalon edhe Kim Kardashianit (foto +16)

Ajo ka miliona fansa dhe disa thonë se ja kalon edhe Kim Kardashian.

Në fakt, njihet si Kim Kardashian e Rusisë.

Bahet fjalë për Anastasiya Kvitko.

Shperndaje në: