Ajo pëlqen veç bikinit dhe basketbollin (+18)

Modelja amerikane nga Miami, Lyna Perez ka dy pasione, veshjet në bikini dhe lojën e basketbollit.

Ajo po mahnit me fotografitë e saj, ndërkohë që po mahnit me pozat e saj në rrjetin social “Snapchat”.

Më poshtë mundeni me i pa disa fotografi të nxehta të bukuroshes në fjalë.

Lyna Lyna2 Lyna3 Lyna5 Lyna6 lyna7

lyna9

Shperndaje në: