Çka po kerkon kjo aktore 40-vjeçare në këtë billbord!

virgjeresha

Nji virgjëreshë 40-vjeçare u detyru të nxjerrë nji lajmërim në nji billbord gjigand, tue kerku nji mashkull për seks.

Por policia në Tajlandë e hoqi lajmërimin.

Aktorja Aranya ‘Pui’ Pathumthong mori me qira nji billbord gjigand në kryeqytetin e Tajlandës, Bangkok, për të kërku nji partnerë.

“Unë të due ty,” thuhej në poster.

“40 vjeç dhe e virgjër. Po kërkoj për nji mashkull. Ta baj njiherë para se të vdes”.

Policia gjobiti pronarin e tabelës dhe thotë se do intervistojë aktoren, e cila në fakt asht 45 vjeç.

Ajo asht nji aktore e dorës së dytë dhe thuhet se e ka seriozisht.