Aldridge cullak te revista “Lui”

Lily Aldridge del cullak në setin fotografik të revistës franceze “Lui”.

Bukuroshja 30 vjeçare ka pozue krejt cullak e tue i lanë pak vend imagjinatës.

Revistaa “Lui” ka ba bujë me setet fotografike të Rihanna’s dhe Rita Orës.

 

modelja

Shperndaje në: