Alessandra Ambrosio vazhdon me shkelqye

Në Festivalin e Filmit në Cannes ka qenë e mrekullueshme në tepihun e kuq me nji seri veshjesh të mrekullueshme.

Paraqitja ma e fundit ishte në Gala mbramjen amfAR, në Hotel du Cap-Eden-Roc.

35 vjeçarja braziliane vuni në dokje edhe nji herë se pse asht nji nga modelet ma të kërkueme në botë, tue u shfaqë me nji fustan të zi shumë seksi, ndërkohë që jelektë dhe brektë i kishte lanë në shpi.