Ambasadori britanik a e pelqen ma shumë Dua Lipen apo Rita Oren?

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell ka bashkëbisedue sot me qytetarët përmes rrjetit social Facebook.

Në mesin e shumë pyetjeve që i janë drejtue atij për demarkacionin, pozitën, opozitën, protestat dhe zhvillimet e fundit në vend, nji komentues i ka ba nji pyetje jashtë kësaj sfere.

Ai asht pyet: “Ju pëlqen ma shumë Dua Lipa apo Rita Ora?”.

Dhe përgjigja e ambasadorit ka qenë: “Pyetja ma e veshtirë e ditës!”.

 

ritaoconell

 

lipa-oconell

Shperndaje në: