Amber Rose, keni me u befasue se çka ka humbë!

Ajo ka zbulue humbjen e 5 kilogramëve të saj.

Amber Rose dukej me shumë vetëbesim teksa doli me partnerin e saj të DancingWith The Stars, MaksimChmerkovsky në Los Angeles, shkruen DailyMail.

32 vjeçarja kishte të veshun rroba të ngushta teksa qeshte dhe bante shaka me partnerin e saj mbas nji sesioni vallëzimi.

Amber tha se ‘ndjehem sikur kam humbë 5 kilogram ose 3 të paktën, me të vërtetë’.

 

2-amver

 

3-maber

 

4-maber

 

Shperndaje në: