Amber Rose vjen me fotot e reja tepër provokuese

Amber Rose ka pozue në nji set fotografik tepër seksi për koleksionin e ri të Missguided.

Derisa asht shfaqë tepër provokuese në fotot e reja, bukuroshja 32 vjeçare ka folë për Mail Online në lidhje me imazhin e saj seksi dhe kritikat ndaj feminizmit.

Shperndaje në: