Amina Blue e tepron me veshjen, ‘zogu i saj po then rrjetin!

Ne nji prej festave ma të mëdha dhe shik të vitit, asht e natyrshme për te ftuemit që të përpiqen me tërheq sa më shumë vëmendjen.

Por modelja Amina Blue duket se e ka teprue me veshjen e saj në New York.

Në fakt dy të çarat në fustanin e saj, duket se e kanë nxjerrë “zogun” tanësisht jashtë, aq sa ajo asht mundue me u mbulue me duer.

 

2-amina

Shperndaje në: