Angela Martini filmon veten tue…

Angela Martinit së fundi shumë i ka mungue vëmendja.

Bukuroshja e përfolun për shumë lidhje ka mungue në media, dhe për këtë arsye tash ajo ka gjetë mënyrën për me provokue.

Në Snapchat ajo ka ba video provokative me nji fustan ku vnon pikëpyetje nëse ka të mbrendshme, e madje vnon dorën te “zogu”.

Screen Shot 07-01-16 at 04.09 PM Screen Shot 07-01-16 at 04.10 PM

Shperndaje në: