Angela Martini foto tepër provokuese

Modelja shqiptare me fame ndërkombëtare, Angela Martini, prej kohësh doket se i ka lanë manjanë pasarelat dhe i asht përkushtue në maksimum dashnisë së saj me miliarderin rumun Dragos Savulesku.

Ajo vazhdon të konsiderohet si nji ndër modelet shqiptare ma seksi. Aq asht seksi sa që fotografitë e saj bajnë bujë të madhe në rrjetet sociale.

Angela-Martini-sexy-me-duar-te-zogu