Angela Martini, skena të nxehta me të dashunin rus (Video)

Modelja shqiptare Angela Martini ka nda me ndjekësit e saj në Instagram disa momente me të dashunin rus Dragos Savulescu.

Çifti ma i ri i showbizz ka realizue nji video me ngjyra bardh e zi, në të cilën Angela asht shfaqë tepër sensuale dhe provokuese.

Po ashtu, në video nuk mungojnë edhe momente intime të modeles me të dashunin rus.

Thank you @fadilberisha & @ivakozeli for this beautiful video ❤️ ❤️❤️❤️❤️ @dragossavulescu

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Shperndaje në: