Angela Martini vjen seksi nga Fadil Berisha

angela

Angela Martini asht nji ndër modelet ma të famshme shqiptare, e cila po ndërton karrierën e saj të suksesshme në Shtetet e Bashkueme t’Amerikës.

Ajo shquhet për fotot provokuese që publikon vazhdimisht në profilin e saj në rrjetet sociale.

Ajo vjen me nji shkrepje të fotografit të famshëm shqiptar, Fadil Berisha.

Në këtë foto, Angela shfaqet si gjithnji shumë joshëse dhe seksi.

Shikojeni në foton e maposhtme: