Arilena godet si asnjiherë ma parë

Arilena Ara erdhi shumë e freskët gjatë kësaj vere me videoklipin e saj “Toke Rroke”, kangë, e cila ka arritë afër nji milion klikime në youtube.

Ajo gjithashtu ka qenë e angazhueme edhe me koncerte, në shumë qytete bregdetare të Shqipnisë.
Së fundi kangëtarja ka postue disa fotografi në Instgram, ku asht shfaqë ma ekstravagante se zakonisht. Ajo kishte ekspozue në masë ma të madhe gjoksin e saj, si dhe linjat trupore.

Screenshot_5-19 Screenshot_6-17 Screenshot_7-15

Shperndaje në: