Asht e kolme, s’keni me pa femën ma seksi këtë fundjavë (foto +18)

Ajo asht e famshme për format e saj seksi.

Bahet fjalë për modelen dhe aktoren Casey Batchelor.

Britanikja asht 32 vjet.

Këtë herë ajo po ban disa pushime luksoze.

Për fansat ajo sjell nga Portugalia disa imazhe shumë seksi.