‘Asht radha për nji belfie!’ Jennifer Lopez, pozë të nxetë para pasqyrës (foto +18)

Ajo elektrizon skenat botnore me çdo performancë dhe lëvizjet e saj skenike, ndërsa tashma ikona e muzikës pop Jennifer Lopez vjen ndryshe.

Ajo ka nda nji foto në Instagram, në të cilën doket se inspirimin për këtë pozë e ka marrë nga show girli Kim Kardashian.

J.Lo ka pozue veç me të mbrendshme tue ekspozue format e saj bombastike..

3a096f7e00000578-3902858-booty_ful_on_thursday_jennifer_lopez_shared_a_very_seductive_mir-m-8_14782025690271478245439 3a09742500000578-0-image-a-3_14782003791731478245440

Shperndaje në: