Asht vetëm 18 vjet por ka villën 6 milionë $

Kylie Jenner sapo ka ble nji villë të re me vlerë 6 milionë dollarë dhe fotot e reja kanë tregue se cila do të jetë rezidenca prrallore e bukuroshes së familjes Kardashian.

Mbas ndamjes nga Tyga dhe modelit të ri të flokëve, kjo ka qenë risia e radhës e 18-vjeçares.

 

Kylie

Shperndaje në: