Atletja dhe aktorja amerikane, bukuri e rrallë (Foto)

Dani Daniels asht nji çeke me prejardhje, e lindun n’Amerike.

Ajo ne shkolle te mesme ka qene nji atlete e shqueme, por ma vone braktisi sportin per me u marre me aktrim.

Dani Daniels asht aktore edhe e disa filmave erotike, por ftyra e saj perdoret per shume kompani per me i reklamue bizniset e tyne.

Shperndaje në: