Ban sikur asht homoseksual, puth femna ‘pa hesap’

Ky djalë ban sikur asht homoseksual, veç me ju kallxue djemve se sa lehtë asht me puthë nji femën.

Ai arrin që me i ndalë disa femna dhe tue u ba se asht homoseksual dhe arrin me i puthë ato.

 

Shperndaje në: