Barack Obama knon ‘Hotline Bling’ nga Drake (Video)

Kanga Hotline Bling nga Drake asht ba himni personal i të gjithëve, që nga momenti që asht publikue kanga dhe video e saj.

Drake dominoi gjatë vitit 2015.

Por nëse jeni të fiksuem nga kanga Hotline Bling, atëherë prisni derisa të shihni këtë video të mrekullueshme nga presidenti Barack Obama teksa knon këtë kangë.

Epo, jo saktësisht tue knue.

Por në video disa pamje nga videot e ndryshme janë montue së bashku për me ba me tingëllue sikur Obama asht tue e knue.

Dhe kjo nuk asht e gjitha në këtë video mund të shihni edhe disa nga levizjet e Obamës.

 

Shperndaje në: