Barbara Streisend celebron fitoren e Hillary’t

streisend

Barbra Streisand ka nis me celebrue fitoren e kandidates demokrate Hillary Clinton ne zgjedhjet presidenciale n’Amerike.

Streisend ne Los Angeles kendoi kangen “Happy Days are here again!” (Na u kthyen ditet e mira) dhe ja adaptonte tekstin Obamas dhe zojes Clinton, tue i parapri fitores se demokrateve.
Ajo nuk e la pa ja fut nji thumb edhe kandidatit republikan Donald Trump.

“Makeup’i jone gjenetik asht 99.9% identik me secilin person ne faqen e dheut. Ai 1 perqindshi tjeter asht – Donald Trump!”

Shperndaje në: