Bebe Rexha bashkë me Sam Hunt, Snoop Dogg dhe G-Eazy në festivalin Stagecoach

bebe.jpg

Shqiptarja Bebe Rexha ka marrë pjesë në festivalin Stagecoach në Indi, Kaliforni dhe Amerikë.

Ajo ka performue në skenë bashkë me Sam Hunt, Snoop Dogg dhe G-Eazy, me hitin e saj “Me, Myself and I”.

INDIO, CA - APRIL 29:  (L-R) Sam Hunt, Snoop Dogg, Bebe Rexha and G-Eazy pose for a photo backstage at Stagecoach 2016 after their Bud Light Music Stage Moment at The Empire Polo Club on April 29, 2016 in Indio, California.  (Photo by Joe Scarnici/Getty Images for Anheuser-Busch)

Rexha paralajmëroi nji projekt të ri muzikor shumë shpejtë.

Këngëtarët mbasi kanë performue, bane nji selfie me publikun.

 

bebe2