Bebe Rexha ma seksi se kurrë ma parë, por për pak me u ba ‘hor’ (foto)

Kangëtarja Bebe Rexha ka mahnitë gjithë të pranishmit në gala mbramjen ‘American Music Awards’.

Ajo kishte veshë nji fustan që ngjante me likurën e tigrit e që ishte mjaft i hapun në pjesën e naltë.

Bebe kishte rrezikue shumë mbasi që ishte pa jelekë dhe për pak sa nuk i kishte dalë gjoksi bombastik.

LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 20:  Singer Bebe Rexha attends the 2016 American Music Awards at Microsoft Theater on November 20, 2016 in Los Angeles, California.  (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)
LOS ANGELES, CA – NOVEMBER 20: Singer Bebe Rexha attends the 2016 American Music Awards at Microsoft Theater on November 20, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)
Shperndaje në: