Bebe Rexha nuk ndalet!

Kangëtarja shqiptare Bebe Rexha, vazhdon me performancat e saj të jashtëzakonshme tue qenë në qendër të vëmendjes.

Ajo mbramë e ka befasue publikun në Las Vegas tu’ e performue kangën “Hey Mama” që e ka në bashkëpunim me David Guettan, Nicki Minaj dhe Afrojack.

Bebe e ka postue nji video në Instagram, në të cilën shihet nji atmosferëe jashtëzakonshme, ndërsa në Facebook e ka falenderuar David Guettan.

“Jam ndale mbramë në koncertin e David Guettas në Las Vegas. Mirënjohëse për kohnat e mira dhe shoqninë e mirë”, shkruejti ajo.

 

Hey Mama ????

A video posted by Bebe Rexha (@beberexha) on