Bebe Rexha zbulon diçka nga Tirana për fansat

Bebe Rexha ka zbulue në nji intervistë për Top Channel së fundi se sapo ka përfundue xhirimet e klipit të saj ma të ri.

Klipi publikohet në fund të Shtatorit, mbas dy javësh, dhe asht nji tjetër bashkëpunim me reperin e mirënjohun G-Easy.

Rikujtojmë që bashkëpunimi i parë i Bebe Rexha me G-Easy me kangën “Me, myself and I” ishte nji sukses i madh.