Pse kajti Bebe Rexha n’këtë radio. Kqyreni

Bebe Rexha ka shpërthye në lot gjatë nji interviste të dhanë së fundmi në nji radio ne SHBA.

Artistja me prejardhje shqiptare ka folë për rrugën e veshtirë për t’arritë aty ku asht në industrinë e muzikës.

Mes tjerash ajo ka rrëfy edhe për familjen e saj tue tregu për prejardhjen e tyne shqiptare dhe si duket kjo ka ba që Bebe të shperthejë në lot.

“No broken hearts” titullohet bashkëpunimi i dytë me Nicki Minaj, i cili u publiku këto ditë vetëm në versionin audio.