Befason Rita, ky asht lajmi për fansat e saj (foto-video)

Dy javë ma parë, kangëtarja kosovare me famë botnore, Rita Ora ka publikue projektin e saj ma të ri në bashkëpunim me Dj e njohun Avici.

Asht kanga “Lonely Together” të cilën Rita dhe Avici e sollën fillimisht në versionin audio.

Tashma kangëtarja ka fillue xhirimet e klipit, në të cilin do të shfaqet e veshun kuq e zi dhe duket shumë tërheqëse.

Për ata që presin me padurim klipin e saj, Rita ka shpërnda disa foto dhe video në rrjete sociale, të cilat mund t’i shikoni ma poshtë.