Bella Hadid, e mrekullueshme për revistën Elle

Ajo ka pozue për disa prej revistave ma të njohuna të industrisë së modës, përfshi edhe Glamour, Vogue dhe W Magazine.

Dhe, tashma hiret e Bella Hadid mbulojnë kopertinën e Elle për edicionin e Qershorit.

Modelja 19-vjeçare shfaqet mjaft provokative, fillimisht me nji veshje të zezë leotard që i nxjerr në pah të pasmet dhe kambët.

Shperndaje në: