Bella Hadid në pllazh me shoqet

Bella Hadid postoi orët e fundit nji varg fotosh të “nxehta” në Instagram.

Ajo shihet me bikini në pllazhet e Bahamas, aty ku ishte e ftueme për ditëlindjen e Kylie Jenner.

Nji nga fotot që bjen ma shumë në sy asht ajo ku Bella ka pozue së bashku me Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin. Të treja vajzat i kanë kallxue aparatit (ndoshta) pjesën e tyne ma të bukur.

bella_hadid_ne_plazh_me_shoqet bella_hadid_ne_plazh_me_shoqet_1 bella_hadid_ne_plazh_me_shoqet_3 bella_hadid_ne_plazh_me_shoqet_5

bella_hadid_ne_plazh_me_shoqet_2