Bella Hadid pozon tanësisht cullak për ‘Vogue’ (+18)

Ajo asht ndër emnat ma të suksesshëm në botën e modelingut.

Bahet fjalë për modelen e famshme Bella Hadid, e cila së fundi ka pozue tanësisht e deshun për revistën e njohun ‘Vogue”.

Fotografitë e saj për revistën prestigjioze, janë realizue nga fotografët Mert Alas dhe Marcus Pigott.

Kohë ma parë edhe motra e saj, Gigi Hadid, ka pozue cullak për këtë revistë.

374E869C00000578-3744130-image-a-10_1471386145297-1 374E667300000578-3744130-image-a-2_1471385872190-1

Shperndaje në: