Bella kapet mat nga xhami i shtëpisë me “djalin e keq” (foto)

Kanë kalue 7 muej që kur Bella Hadid u nda me The Weeknd dhe 20-vjeçarja duket se e ka hedhë mbas krahëve ashtu siç bani kangëtari.

Dhe tash ka vendosë që të fokusohet në nji njoftje me dikend që i përket fushës së saj, me modelin australian Jordan Barrett.

Bella u dallue tue bisedue dhe ndejt komode me modelin të njoftun si “djali i keq”, nga dritarja e apartamentit të saj në New York.

Shperndaje në: