Bella me këto foto seksi e len pa frymë edhe New York’un (+18)

Pak ditë ma parë, modelja e njoftun Bella Hadid u dha fansave të saj lajmin e lumtun se ka me qenë pjesë e pasarelave të Victoria’s Secret në “Shanghai Fashion Show”.

Bukuroshja duket se ka hedh tanësisht mbrapa krahëve romancën e dështueme me Thw Weeknd, lidhje e cila përfundoi në mënyrën ma të keqe.

Ajo së fundmi asht fotografue rrugëve të New York’ut dhe dukej në top formë.

Ajo shquhet për fizikun e shkëlqyem, të cilin nuk heziton me ekspozue asnjiherë në fotografi.