Bella, super-seksi në Cannes

Asht nji nga modelet ma të reja, por edhe një ndër ma të pëlqyemet në botën e modës dhe të showbiz’it.

Bella Hadid çdo ditë e ma shumë po fiton nji vëmendje ma të madhe. Edhe në “tepihun e kuq” në Festivalin e Filmit në Cannes.

19-vjeçarja mori të gjithë vëmendjen mbramjen e së Mërkurës. Ajo mbante veshë nji fustan të kuq, i cili i tregonte shumë, ndoshta edhe ma shumë se duhet. Megjithatë, Bella ishte thjeshte e mrekullueshme dhe tashma ajo nuk prezentohet ma si motra e Gigi’t.

bella2

Shperndaje në: