Beniada ka dalë për pazar, por shihni çka ka harrue! (foto+18)

Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada asht ba shumë shpejt e njohun në medit tona rozë mbas pozave të saj cullak.

Ajo nuk ndalet kur vjen puna për me provokue.

Këtë herë në rrjete sociale përmes nji fotoje ku shfaqet e veshun me “body” dhe ku ka ekspozue të pasmet e saj.

“Tue ik për me ba pazar…mos kam harrue diçka?”,-ka shkrue Beniada Nishani krahas fotos së publikueme në rrjete sociale.

 

 

 

Shperndaje në: