Beniada rrefehet për lidhjen e saj të dashnisë, po shihne çka po don tash! (video)

Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada Jakic, ishte e ftueme në emisionin “Top Show”, të Alban Dudushit, ku ka folë për fotot ‘hot’ në revistën PlayBoy, por nga ana tjetër, se po kërkon nji burrë tradicional shqiptar.

Ajo ka kallxue edhe për lidhjen e saj të parë të dashnisë, për të cilën ma herët kishte thënë se, thjesht nuk donte t’ja përmendte emnin ish-të dashunit.

Sot ajo ka zbulue se ai asht futbollist dhe se kanë pas nji lidhje 7-vjeçare.