Beyonce dhe Jay Z mbështesin Hillary Clinton, shkëmbejnë puthje me njani-tjetrin

Beyonce dhe Jay Z mbështesin Hillary Clinton. Në nji koncert të mbajtun në Ohio në mbështetje të kandidates demokrate, ata kanë shkëmbye nji puthje t’ambël me njani-tjetrin.

Kangëtarja 35-vjeçare dhe reperi 46-vjeçar u puthën në sy të krejt të pranishme me qëllim që të nxisnin personat që me votue për presidenten e parë femën në Amerikë.

Kjo puthje spontane vërtetoi edhe njiherë se martesa e tyne prej 8 vjetesh asht ma e fortë se kurrë.

0-1 beyonce-jay-z-hillary-clinton-get-out-the-vote-2