Big Brother n’Angli i tejkalon limitet (+18)

Jo veç publiku, por edhe banorët e shtëpisë së Celebrity Big Brother në Angli janë të mërzitun.

Ata duen që të ndalen shfaqjet erotike të dy çifteve, Stephen Bear me Chloe Khan dhe Lewis Bloor me Marnie Simpson.

Tashma skenat cullak në shtëpi janë normale dhe banorët e tjerë po komplotojnë që me i nxjerrë të katërt jashtë shtëpisë.

big-brother-2 big-brother-3 big-brother-4 big-brother-5