Bikinit e të dashunës së Gotzes po tranojnë botën…!

Modelja e teshave të lamjes, Ann-Kathrin Brömmel (26 vjeç), e njohun si e dashuna e yllit të futbollit gjerman, Mario Gotzee, na kallxon në Instagram perspektivë të vërtetë të parajsës.

Kjo sigurisht nuk ka të bajë veç me motin e bukur dhe detin e kaltër dhe te thellë në Caraibe, ku e fejuemja e talentit gjerman po kalon pushimet përrallore të saj.

Ann-Kathrin ka shpalosë format e saj joshëse ma shumë se kurrë, falë nji detaji shumë interesant. Pikërisht falë bikinit që ajo ka veshë, të cilat në mënyrë të habitshme janë të thurruna me grep dhe me pe të zi.

Getce3 Getce4

Getce2

Shperndaje në: