Bineqtë e Beyonce kanë ardhë në jetë?

Kangëtarja e njoftun Beyonce ka lindë bineq, raportojnë mediat amerikane.

Ajo njoftoi se asht në pritje të fëmive të saj vetëm në muejin Fror përmes Instagramit dhe ishte postim ma i pëlqyem në gjithë historinë e këtij rrjeti social.

Mediat amerikane shkruejnë se ajo tashma ka lindë, por nuk dihet data e as gjinia e foshnjave.

Shperndaje në: