Bleona Qereti n’Rrokum – 1 miliard! (video)

Bleona Qereti, diva e show skenes shqiptare, asht e ftuemja e Kastro Zizos kete te Shtune, ne Rrokum Night.

Emisioni shfaqet ne oren 20:00h.

Reprizat: e Shtune 23:00h dhe e Dielle 23:00h.

Shperndaje në: