Bleona Qerreti kërkon burrë, qe kërkesat e saj

Kangëtarja Bleona Qereti, që tashma të gjithë e njohim jo vetëm për kangët apo karrierën e saj muzikore, por edhe për temperamentin e saj ekspresiv, ka dhanë nji intervistë për portalin “mangobunch.com”.

Në këtë intervistë zbavitëse dhe që asht përqendrue ma tepër te jeta personale e Bleonës, pyetjes se cilat janë kriteret për mashkullin që ajo ka me pasë në krahë, kangëtarja i asht përgjigjë:

“Due nji miliarder 40 vjeç, të mos jetë i martuem dhe të mos ketë dashnore! Ajo që ka me fitue ai nga kjo asht që nuk ka me u mërzitë kurrë tue ndejtë pranë meje…” – ka përfundue ajo.

Shperndaje në: