Bleona shfaqet sërish topless (Foto +18)

Emni i saj asht ma i komentuemi në showbiz,, dhe kjo për shkak se ajo di gjithmonë me qenë në qendër të vëmedjes.

Fjala për të famshmen Bleonë, e cila pak ma parë ka nda nji foto mjaft hot në Instagram.

Këtë herë kangëtarja ekspozon gjoksin e saj topless të mbuluem vetëm më nji pankartë ku shkruhet emni i saj.

‘Vetëm në rast se keni harrue emnin tim’ shkruen Bleona në postimin e saj.

auto_screenshot_131475848656

Shperndaje në: