Blerim Destani publikoi trailerin e filmit të tij ma të ri

destani.jpg

Aktori Blerim Destani, përmes rrjetit social i ka publikue dy pjesë të shkurta të filmit të tij të ri.

Trailerin e këtij filmi, Destani ka zgjedh me publikue dhe me i falenderue te tanë për mbështetjen që i asht dhanë atij.

Filmi quhet “Frauen” që në shqip domethanë “Grue”.

Frauen ????

A video posted by @blerimdestani on

Shperndaje në: