Britney Spears kënaqë fansat me videon me pamje provokuese!

Britney Spears ka kënaqë fansat e saj tue publikue nji video të re ku shihet tepër provokuese.
Klipi i ri i publikuem në “Instagram” kallxon kangëtaren të veshun me bikini të zeza, të cilat shfaqin format perfekte të Spears.

Kjo video asht postue për me promovue kangën e saj ma të re dhe parfumin “Private Show”.

Shperndaje në: