Bukuria e Irina Shayk rrxon edhe gomarin!

Irina Shayk asht idol i shumë mashkujve në botë.

Bukuria e saj “vret” shpirtnisht shumë njerëz, por pak kush mund ta kishte besu se Irina mund të “mbysë” edhe kafshët.
Vetë modelja ruse ka postu foto pranë nji gomari i cili dukej i qetë mbrapa shpinës së Irinës.

Por bukuria e saj si duket e ka “trullos” gomarin fatlum i cili pak minuta ma parë asht pa në nji gjendje krejt tjetër dhe pa “vetëdije”.

Kjo foto flet vetë!.

 

Shperndaje në: