Bukuroshet çmendin plazhin me ferkime të nxehta! (+ 18)

Natasha Oakley dhe partnerja e saj në biznis Devin Brugman ndodhen n’Australi mbasi u larguen nga Los Angeles.

Dyshja duket se ka ndërmend me kalue të gjithë kohën nepër plazhet e Sindeit.

Dy bukurosht kanë shpalos bytht marramendëse dhe fizikun e përkryem.

Ato kanë fërku butësisht dhe me delikatesë njana-tjetrën me vaj, ndërkohë që të pranishmit në plazh po zgurdullonin sytë.

 

 

 

 

 

Shperndaje në: