Bukuroshja Charlotte tue festue Pamvarësinë e SHBA’ve!

Kohët e fundit asht ba pjesë e kastit të filmit “Baywatch” dhe Charlotte McKinney asht kthye në pllazh për me festue 4 Korrikun së bashku me shoqet e saj, në Malibu.

Modelja 22-vjeçare kallxoi “asetet” e bollshme tue veshë nji bikini të bardhë, ndërsa në dorë mbante nji gotë me flamurin amerikan, me rastin e Ditës së Pamvarësisë.
1467616593_charlotte2

Shperndaje në: